Nagytarcsa
-
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 647 Є -
72 m2
Alapterület
-
802 m2
Telekterület
-
2
Szobaszám
- Alapterület 72 m2
- Telekterület 802 m2
- Szobaszám 2
- Web www.ingatlantajolo.hu/9051386
- Négyzetméter ár 1 375 000 Ft/m2
- Értékesítés típusa Eladó / Kínál
- Kategória Ház- házrész
- Típus Családi ház
- Állapot Felújított
- Fűtés Gáz (cirkó)
- Építés éve 1983
- Belső szintek nincs megadva
- Tetőtér beépíthető igen
- CSOK igénybe vehető nincs megadva
- Kilátás nincs megadva
- Tájolás nincs megadva
- Ingatlan komfort nincs megadva
- Parkolási lehetőség Udvari beálló
- Építőanyag Tégla
- Bútorozott nincs megadva
- Akadálymentesített nincs megadva
- Erkély, terasz nincs megadva
- Klíma igen
- Szigetelt nincs megadva
- Havi rezsiköltség nincs megadva
- Lakásbiztosítás nincs megadva
- Kábelszolgáltató nincs megadva
- Elektromos autó töltés nincs megadva
Energetikai besorolás:
Ha lakáshitelre van szükséged
Az ingatlan leírása
Eladó családi családi ház Nagytarcsán tágas kerttel – azonnali költözéssel!
A világos tágas, terasszal is rendelkező ház az 1980-as években épült 38-as téglából, belső tere 2018-ban teljeskörű felújításon esett át mind műszakilag, mind esztétikailag.
A ház fűtését kondenzációs gázkazán biztosítja radiátorokkal, emellett a fürdőszobában padlófűtés is kialakításra került. Ezen felül az ingatlan teljes víz- és elektromos hálózata teljeskörűen megújult.
A ház tartozékai között szerepel egy Samsung hűtő-fűtő klíma, egy egyedi méretre készült konyhabútorzat, egy Bosch gáztűzhely (elektromos sütővel) és egy Bosch riasztó rendszer. A cseréptető és beton födémszerkezet révén a tetőtér beépíthető, így bővíthető a lakóterület.
A praktikus elrendezésnek köszönhetően a fürdőszoba és a WC külön helyiségben, míg a konyha és étkező egy térben helyezkednek el, amit egy kamra egészít ki. A házhoz tartozik egy külön bejáratú gépészeti helyiség is.
A kert ideális hely a pihenéshez, és kertészkedéshez is. A tágas kertben, egy 6 nm-es fém tároló, egy gyűrűs kút, termő gyümölcsfák és magaságyások találhatóak, a locsolásról pedig az automatikus öntözőrendszer gondoskodik. Az elektromos kapuval ellátott beállón 3-4 autó kényelmesen elfér.
Az ingatlan elhelyezkedése is kiváló, fontosabb létesítmények: óvoda, posta, gyógyszertár, buszmegálló és vegyesbolt mindössze 5 perc sétával elérhetők.
Az ingatlan megtekinthető és azonnal költözhető.