Kínálati ár: 21 990 000 Ft Jelenlegi ár: 21 990 000 Ft Korábbi ár: 24 990 000 Ft Kalkulált ár: 53 765 Є24 990 000 Ft
95 m2
Alapterület
1 482 m2
Telekterület
3
Szobaszám
Alapterület
95 m2
Telekterület
1 482 m2
Szobaszám
3
Web
www.ingatlantajolo.hu/9011661
Négyzetméter ár
231 474 Ft/m2
Értékesítés típusa
Eladó / Kínál
Kategória
Ház- házrész
Típus
Családi ház
Állapot
Átlagos
Fűtés
Központi fűtés
Építés éve
1920
Belső szintek
nincs megadva
Tetőtér beépíthető
nem
CSOK igénybe vehető
nem
Kilátás
nincs megadva
Tájolás
nincs megadva
Ingatlan komfort
nincs megadva
Parkolási lehetőség
nincs megadva
Építőanyag
nincs megadva
Bútorozott
nincs megadva
Akadálymentesített
nincs megadva
Erkély, terasz
nincs megadva
Klíma
nem
Szigetelt
nem
Havi rezsiköltség
nincs megadva
Lakásbiztosítás
nincs megadva
Kábelszolgáltató
nincs megadva
Elektromos autó töltés
nincs megadva
Energetikai besorolás:
A+++
A++
A+
A
B
C
D
E
F
G
H
I
Az ingatlan leírása
Hivatkozási szám: 328052 BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN vármegye Boldogkőváralja frekventált településén kínálok eladásra egy 1482m2 telken lévő 95,69m2 kőből épült, 3 szobás családi házat. Az ingatlan egy gyönyörű panorámás helyen épült, közvetlen a Boldogkőváraljai várral szemben a település központi helyén. Amit az ingatlanról tudni kell, az nem más, hogy kőből épült, pala fedi a tetőszerkezetet. 3 tágas szoba, nappali, konyha étkezővel és fürdőszoba+WC jellemzi.. A szobák aljzata lamináltpadló, illetve a további helyiségek járólappal lettek burkolva. A nyílászárók kb.5 éve lettek kicserélve fehér színű hőszigetelt műanyagra. A szobákat álmennyezet teszi szebbé. A nappali oldalsófala gipszhatású dekorkövet kapott. A konyhából egy térkővel burkolt kb 20m2 teraszra tudunk kimenni. 3 fűtés gondoskodik az otthon melegéről, gáz, klíma és egy vegyestüzelésű kazán amihez tartozik egy 2000 L puffertartály. A ház külső fala 5cm-es szigetelést kapott, melyet egy szolid színezés fedi. Az első udvar térkővel burkolt. Találunk az udvaron egy régen nyárikonyhán használt épületet, amiben egy konyha illetve egy fürdőszoba található. Ha egy kicsit sétálunk tovább a hátsó udvaron ott helyezkedik el egy tágas garázst szerelő aknával ellátva, továbbá egy fedett autóbeállót. Az udvaron fúrt kút van ami akár lehetővé teheti a gondosan művelt termő barackfával telepített kert locsolását. A kertben egy három ágú pince is helyet kapott!
AMENNYIBEN FELKELTETTEM ÉRDEKLŐDÉSÉT, KÉREM HÍVJON BIZALOMMAL!
Az Ingatlantájoló megújult találati listájában lehetőséget biztosítunk arra, hogy licitálással az első pozíciók egyikébe helyezze ingatlanhirdetését! Licitáljon az elsőségért!
Hibás hirdetés bejelentése
Itt jelezheted nekünk, ha hibát találtál egy ingatlannal kapcsolatban. Az alábbi listában jelöld be az okot vagy okokat. Ha itt nem találtad meg a megfelelőt, akkor válaszd az "Egyéb probléma a hirdetéssel" opciót. Ebben az esetben a megjegyzés kitöltése kötelező. A jelentésről az ingatlan hirdetője is értesülni fog.